UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Miasto nie ma pieniędzy na nic a nagle mają się znaleźć grube miliony na własne źródło ciepła. Kompromitacji prezydenta ciąg dalszy! Tylko spalarnia śmieci! Daje energię i pozbywamy się odpadów.
kolinskinaprezydenta