83
06.03.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Osobisty rozum chyba jednak nie ogarnia
inżynier (2020.03.06)

info

4  
  2
I powinien z honorem odejść. Wstyd ze taki ktoś jest wiceprezydentem odpowiedzialnym za to. Ale im mniej wie tym lepiej, zawsze łatwiej steruje się takim ludźmi.
(2020.03.06)
Tylko spokojnie, chcieliście Wróbla to macie !
(2020.03.06)

info

16  
  2
O Boże!!!!! Znowu ta Kobieta! Musi czuć się bardzo samotna.
(2020.03.06)
Nie ma takiego słowa jak klawiaturka !!!! Kłania się słownik języka polskiego!!!!!
(2020.03.06)

info

2  
  8
Spec od ciepła tak jak Rysio. I z wykształcenia i z doświadczenia.
i kucharka może (2020.03.06)
Musi czuc się bardzo dobrze i ma super sytuację i moze pozwolic sobie na wszystko i zrobi to kazdy który się wyzwoli spod chorego układu i uzaleznienia,
(2020.03.06)
Tylko z jednym się nie zgodzę, użyła pani. .. nasz prezydent. .. może pani to on może i jest ale nie mój, chyba jednak bardziej PSL-u, nieprawdaż?
(2020.03.06)
A właśnie, że jest takie słowo jak "klawiaturka "to nic innego, jak zdrobnienie słowa klawiatura. Jeśli poświęcam swój czas i nagminnie, ustawicznie korzystam z komputera czy laptopa, to przecież jasne jest, że używam klawiatury, bo tylko za jej pomocą niosę kaganeczek felietonikow co piątek. Klawiaturka brzmi naprawdę przyjemnie i tak samo się kojarzy. Sreberko, świstaczek, mgiełka, absurdzik to miłe określenia i oby były używane jak najczęściej w tym naszym grajdołeczku. Zawsze to jakaś odmianeczka. Nieprawdaż?
(2020.03.06)
Tak jak Duda to jest prezydent Jaroslawa Kaczynskiego, PiSu. .. napewno nie moj i nikogo innego.
(2020.03.06)