UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
dziś polecam nowy film "Hejter"to tak dla przypomnienia jak nieźle zorganizowana grupa ciepłowników hejtowała parę osób w sposób prostacki, wulgarny i ohydny z pełnym przyzwoleniem, kiedy zaczęli rozgryzać problem ciepła, a jak widać ten smród ciągnie się do dziś, plugawy poeta pozdrawia i jak zawsze pamięta i nie zapomni, a dobre kino i na czasie warto zawsze obejrzeć ku przestrodze