UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

dziś polecam nowy film "Hejter"to tak dla przypomnienia jak nieźle zorganizowana grupa ciepłowników hejtowała parę osób w sposób prostacki, wulgarny i ohydny z pełnym przyzwoleniem, kiedy zaczęli rozgryzać problem ciepła, a jak widać ten smród ciągnie się do dziś, plugawy poeta pozdrawia i jak zawsze pamięta i nie zapomni, a dobre kino i na czasie warto zawsze obejrzeć ku przestrodze