UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W Elblągu bierzcie przyklad z miasta Łódź, tam tramwaje opanowały miasto i miasteczka w koło. A dlaczego Elbląg nie robi podobnie .CO WLODARZU.


Anuluj