UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W Elblągu bierzcie przyklad z miasta Łódź, tam tramwaje opanowały miasto i miasteczka w koło. A dlaczego Elbląg nie robi podobnie .CO WLODARZU.
W Elblągu bierzcie przyklad z miasta Łódź, tam tramwaje opanowały miasto i miasteczka w koło. A dlaczego Elbląg nie robi podobnie .CO WLODARZU.