UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie pamiętam takiej rady , ktora kompletnie nie czuje ani nie zna się na budżecie miasta , nie wspominając o innych tematach istotnych dla funkcjonowania miasta, np ciepło! Niektórzy chyba jeszcze nawet nie zdążyli wydac z siebie glosu, a ci co dali to lepiej przemilczeć, ale cóż mieszkańcy mają to co chcieli i tych ktorym za nic dali zarobić więc jest jak jest


Anuluj