UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Referendum to potrzebne jest na tych co obecnie wprowadzają wzorem PRL drastyczne podwyżki wszystkiego od chleba do kawioru od prądu do rosnących cen mieszkań do wielkiej bańki bo nie potrafią podnieść stóp procentowych a potem dziwią się że strajkują tramwajarze nie tylko w Elblągu ale dziś w Łodzi. Rozpie. .. .cha systemu monetarnego na maxa wkrótce. ..