Wybrany wątek opinii
Referendum to potrzebne jest na tych co obecnie wprowadzają wzorem PRL drastyczne podwyżki wszystkiego od chleba do kawioru od prądu do rosnących cen mieszkań do wielkiej bańki bo nie potrafią podnieść stóp procentowych a potem dziwią się że strajkują tramwajarze nie tylko w Elblągu ale dziś w Łodzi. Rozpie. .. .cha systemu monetarnego na maxa wkrótce. ..
Do moderacji
Odpowiedz
11
7
A co to jest gospodarka planowa? To jest wolny rynek, ceny same sie wprowadzaja. Widac, zes stary komuch.
Do moderacji
Odpowiedz
2
2