UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie jest to takie proste! Przecież nie da się ukryć, że oddziały Burego wymordowały dorosłych i dzieci we wsiach białostockich. Do dziś potomkowie tych rodzin żyją. Nie da się ukryć, że oddziały Łupaszki wymordowały dorosłych i dzieci we wsiach w Okręgu Wileńskim. Jak potomkowie tych zamordowanych mają przeżywać dzisiejsze święto? Może jednak zróbmy jakiś rozrachunek z tą przeszłością, żebyśmy mogli sobie podać ręce. Może, skoro cywile nie potrafią, to może niech patronat obejmie Kościół nasz katolicki, elbląski? Jako najbardziej wiary - godny?