UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

widać straszne braki edukacyjne u postkomunistów, gdyby jeden z drugim poczytał choćby o Powstaniu Listopadowy nie mówiąc już o Styczniowym nie błaźniłby się tu ruską propagandą " kto dobry Polak, a kto zły Polak"...po wypędzeniu ruskich z Warszawy w teakcie I wojny światowej Polacy popędzili rozwalać pomnik jak car wystawił polskim zdrajcom z 1831 roku, ktorzy pod Olszynką Grochowską slużyli mu jak psy i strzelali do swoich braci za kopiejki, Romuald Traugutt był przez ruskich przedstawiany jako bandyta i morderca i do tego nie spełna rozumu i co z tej ruskirj plwociny zistalo ? prawda jest silniejsza niż ruska propaganda, na nic tu wasze komuszoruskie plucie na bohaterow

Foto

Anuluj