UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Nie jest to takie proste! Przecież nie da się ukryć, że oddziały Burego wymordowały dorosłych i dzieci we wsiach białostockich. Do dziś potomkowie tych rodzin żyją. Nie da się ukryć, że oddziały Łupaszki wymordowały dorosłych i dzieci we wsiach w Okręgu Wileńskim. Jak potomkowie tych zamordowanych mają przeżywać dzisiejsze święto? Może jednak zróbmy jakiś rozrachunek z tą przeszłością, żebyśmy mogli sobie podać ręce. Może, skoro cywile nie potrafią, to może niech patronat obejmie Kościół nasz katolicki, elbląski? Jako najbardziej wiary - godny?