UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Miało sens, bo gdyby Wyklęci nie walczyli i tak by zginęli, a tak uratowali wielu Polaków, uwalniali więźniów i robili akcje przerzutowe Polaków na Zachód Europy, dzięki czmu ci ludzie mogli przeżyć i karali komunistów i zdrajców Polski.