UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Miało sens, bo gdyby Wyklęci nie walczyli i tak by zginęli, a tak uratowali wielu Polaków, uwalniali więźniów i robili akcje przerzutowe Polaków na Zachód Europy, dzięki czmu ci ludzie mogli przeżyć i karali komunistów i zdrajców Polski.