UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Miało sens, bo gdyby Wyklęci nie walczyli i tak by zginęli, a tak uratowali wielu Polaków, uwalniali więźniów i robili akcje przerzutowe Polaków na Zachód Europy, dzięki czmu ci ludzie mogli przeżyć i karali komunistów i zdrajców Polski.


Anuluj