UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pan Wawryn chyba niektórych wprawił w duze kompleksy i słusznie, epec nieźle doi, ale wtopa spółki miejskiej
Pan Wawryn chyba niektórych wprawił w duze kompleksy i słusznie, epec nieźle doi, ale wtopa spółki miejskiej