Wybrany wątek opinii
biomasa to najdroższa energia, dużo drożej niż na węgiel będzie
Do moderacji
Odpowiedz
26
0
Kaloryczność paliw!!! Dla tego 3 zrodla., im wiecej opcji wykorzystania paliw tym taniej. Oczywiscie , jezeli istnieja juz instalacje, trzeba zmodernizowac ,dodac nowe lub zmodyfikowac kotly weglowe .
Do moderacji
Odpowiedz
8
0