UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Choć PiS czyli Energa to nie moja bajka to ocenię to obiektywnie. Propozycja Prezydenta ogólnikowa słabo przygotowana, właciwie żadna. Czyli ze strony Prezydenta brak postępu. Dalsze brednie o wypowiedzeniu umowy choć problemem jest brak ciepła I kolejne pozwy tego nie rozwiązują. Panie Januszu wydane kolejne pieniądze - opracowanie do kosza to porażka. Po dzisiejszym dniu powinny posypać się głowy. To kolejna kompromitacja a kasa wydana. cdn
bylem i słyszałem