UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Epec porażka, energa i tak wypadla najlepiej i merytorycznie, osobowosciowo i tak naprawdę jest na pozycji wygranej, a te pytania, tu chyba nikt nie kuma o czym mówi, dobrze ze większość głosu nie zabrala bo przynajmniej się nie skompromitowala, to o ile podnosimy ciepelko?