UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bo takiego mamy naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego. Ma być jak najwięcej zatrzymanych praw jazdy. Trójmiasto, Nowy Dwór Gdański, Malbork, wszędzie jest inne podejście. U nas jest nacisk na zabrane prawa jazdy bo to ładnie w tabelkach wygląda i góra się cieszy
Pracownik WRD