UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Bardzo dobrze, że zabierają prawo jazdy patrząc, co wyrabia się na drogach. Kary jeszcze zbyt niskie !!! Jedno, co chciałbym naczelnikowi podpowiedzieć, to zwiększyć ilość patroli w podelbląskich miejscowościach, tam jest jeszcze wiele do zrobienia.