UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Bo takiego mamy naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego. Ma być jak najwięcej zatrzymanych praw jazdy. Trójmiasto, Nowy Dwór Gdański, Malbork, wszędzie jest inne podejście. U nas jest nacisk na zabrane prawa jazdy bo to ładnie w tabelkach wygląda i góra się cieszy

Pracownik WRD