UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bardzo dobrze, że zabierają prawo jazdy patrząc, co wyrabia się na drogach. Kary jeszcze zbyt niskie !!! Jedno, co chciałbym naczelnikowi podpowiedzieć, to zwiększyć ilość patroli w podelbląskich miejscowościach, tam jest jeszcze wiele do zrobienia.


Anuluj