UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jak przekroczę prędkość o 20km/h też mogą zabrać prawko bo stwarzam zagrożenie, trochę bzdura, za dużo czarnych owiec w policji by mogli mieć aż taka władze, sąd prawko odda, a kto zapłaci kierowcy, który straci pracę przez widzimisię policjanta?
Bigt