UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dlaczego teraz notorycznie zatrzymują prawo jazdy jeżeli kierujący był trzeźwy i nikogo nie zabił?
khgkg
Dlaczego teraz notorycznie zatrzymują prawo jazdy jeżeli kierujący był trzeźwy i nikogo nie zabił?
khgkg