UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak przekroczę prędkość o 20km/h też mogą zabrać prawko bo stwarzam zagrożenie, trochę bzdura, za dużo czarnych owiec w policji by mogli mieć aż taka władze, sąd prawko odda, a kto zapłaci kierowcy, który straci pracę przez widzimisię policjanta?

Bigt

Anuluj