Wybrany wątek opinii

Nakupowali szybkich aut za 13 emeryturę i teraz rozbijają się.
FikiPiki (2020.02.27)
Wszystko przez hulaszczy tryb życia emerytów i rencistów.
Teres (2020.02.27)
@FikiPiki - Albo pisał to wyborca PO albo jakiś niedorozwój
(2020.02.28)
Powrót do komentarzy