UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Borys Budka ,Borys Budka,Borys Budka ha ha ha,a ja naiwny myślałem że Decatlon powstanie,jednak w Elblągu duuuuże lobby borysowe,kulturalny Elbląg.
Borys Budka ,Borys Budka,Borys Budka ha ha ha,a ja naiwny myślałem że Decatlon powstanie,jednak w Elblągu duuuuże lobby borysowe,kulturalny Elbląg.