UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Właśnie dlaczego nie powstanie nowy park,mało jest zieleni w mieście,nie pamiętam żeby w Elblągu po 1945 powstał nowy park,nie licząc byłych po niemieckich cmentarzy...


Anuluj