UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Właśnie dlaczego nie powstanie nowy park,mało jest zieleni w mieście,nie pamiętam żeby w Elblągu po 1945 powstał nowy park,nie licząc byłych po niemieckich cmentarzy...
Właśnie dlaczego nie powstanie nowy park,mało jest zieleni w mieście,nie pamiętam żeby w Elblągu po 1945 powstał nowy park,nie licząc byłych po niemieckich cmentarzy...