Wybrany wątek opinii

Właśnie dlaczego nie powstanie nowy park,mało jest zieleni w mieście,nie pamiętam żeby w Elblągu po 1945 powstał nowy park,nie licząc byłych po niemieckich cmentarzy...
(2020.02.27)
Spadaj trolu.
(2020.02.27)
Powrót do komentarzy