Wybrany wątek opinii
Właśnie dlaczego nie powstanie nowy park,mało jest zieleni w mieście,nie pamiętam żeby w Elblągu po 1945 powstał nowy park,nie licząc byłych po niemieckich cmentarzy...
Do moderacji
Odpowiedz
4
13
Spadaj trolu.
Do moderacji
Odpowiedz
6
2