UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Drodzy państwo i tu wszystkich zdziwię , Pan Missan tu plaże nam zrobi ,a ten piękny żywopłot zostanie bo z wielką precyzją, miłością i delikatnością pielęgnowany był przez dziesięciolecia specjalnie na tą okazję ,inwestycje rekreacyjno wypoczynkową dla Elblążan . Chciałoby się powiedzieć strzał w dziesiątkę ,ale.... Może aquapark Dinopark jurajski

Turystyczna1Klasa