UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Drodzy państwo i tu wszystkich zdziwię , Pan Missan tu plaże nam zrobi ,a ten piękny żywopłot zostanie bo z wielką precyzją, miłością i delikatnością pielęgnowany był przez dziesięciolecia specjalnie na tą okazję ,inwestycje rekreacyjno wypoczynkową dla Elblążan . Chciałoby się powiedzieć strzał w dziesiątkę ,ale.... Może aquapark Dinopark jurajski
Turystyczna1Klasa