A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Tesco powoli wycofuje się z Polski więc na to nie licz ????
słaby wywiad, bo nie netto. .. .:)
Niemiecki. .. Z podatkami w Niemczech. .
Przecież miał być Aldi. .. A nie beznadziejne Netto czy Polo :(