144
27.02.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Tesco powoli wycofuje się z Polski więc na to nie licz ????
Bigt (2020.03.01)
słaby wywiad, bo nie netto. .. .:)
szary (2020.03.04)

info

0  
  0
Niemiecki. .. Z podatkami w Niemczech. .
(2020.09.03)

info

0  
  1
Przecież miał być Aldi. .. A nie beznadziejne Netto czy Polo :(
Anek (2020.09.03)

info

0  
  0