UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Włodarze Elbląga podajcie właściciela, czy to Polak czy z dawnych Prus. Ściągnijcie w końcu jakąś porządną firmę. Pognać nieudaczników z urzędu miasta, a długi jakie zrobili w mieście niech płacą ze swoich portfeli sprzedając domy, samochody jakie dorobili się na majątku miasta. Gdzie jest prokurator.