UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Rzeczywiście park w tym miejscu to idealny pomysł, bo do Parku Kajki masz 5 km. No i tak miedzy dwiema glownymi ulicami miasta zrobić miejsce na wypoczynek to dodatkowo byłoby zdrowo dla płuc. Pomysł równie idealny jak postawianie ławek co 20 metrów przy ul. Płk. Dabka i al. Odrodzenia. Prxy okazji co do tych kawek, to uwazam ze to zmarnowane pieniądze. Nikogo na tych ławkach nie widziałam przy al. Odrodzenia, a sa tam juz chyba 2 lub 3 lata. Rozumiem postawic dwie, trzy ławki, żeby starsza osoba mogła chwilę odpocząć, ale tych ławek jest więcej niż przy alejkach w parku. Wątpliwa przyjemnosc zrelaksować die na ławce przy ruchliwej ulicy.

Meja