A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Problem został rozwiązany. Głównym wrogiem został dyrektor Szczepański , prezydent Wróblewski rozwiązał problem.
Czy nikt nie widzi jak jesteśmy manipulowani ?.
Po co organizować te spotkanie skoro już problemu nie ma.
Bo zapędy polityczne Tołwińskiego i pseudo prezesa El Aktywni Piśkiewicza są aż za nadto widoczne.
Dyrektor Mos Bogu ducha winny , bo chciał dobrze dla zawodników, chciał pewne rzeczy ukrócić, a zrobiono z niego wroga publicznego nr. 1.
Miasto to poparło , a potem się wypieło, robiąc z anty sportowego prezydenta bohatera . Boguś Tołwiński jeszcze nigdy tak aktywny nie był od momentu jak opuścił klub PO.
A jego kolegę Piśkiewicza super sportowca , to w leginsach możecie zobaczyć tylko na zdjęciach lub w czasie kampanii wyborczej taki to jest pro sportowy i fit.
Dzieci na rowerach na stadionie lekkoatletycznym to trzeba dopiero mieć mózg haha,moze niech jeszcze jezdza na tych rowerach podczas treningu lekkoatletow.
brawo dla Was i nie przejmowac się tym, że komusze glonojady w słoiku nie czują o co biega, to ich problem nie Wasz
Żałosny i śmieszny zlot!
Żałosny i śmieszny organizator!
Wstyd!
Poszły słonie spalić kalorie na natury łonie .
I wszystko przez ten Tłusty Czwartek ...
uwaga ormowcy władzy komentują i atakują, schemat jak z 1970 roku w Gdańsku, teraz bez pałek są, korzystają z kompów aby atakować ludzi ktorzy chcą aby było normalnie, komuna w Eb żyje
Trenuje tam od ponad 3 lat dwa razy w tygodniu - zawsze późnym wieczorem i nie wyobrażam sobie aby jedyne takie miejsce w Elblągu zostało zamknięte!!! Przydało by się też aby osoby tam biegające - trenujące choć trochę znały zasady poruszania po bieżni!!! Oto kilka linków, polecam zapoznać się:
https://biegambolubie.com.pl/7-zasad-zachowania-na-biezni-lekkoatletycznej-czyli-savoir-vivre-biegacza/
http://www.interrun.pl/poradniki/839-zasady-biegania-na-biezni-lekkoatletycznej
https://www.magazynbieganie.pl/fotostory/6-zasad-jak-zachowac-sie-na-tartanie-czyli-biezniowy-savoir-vivre/2/
http://warszawskibiegacz.pl/kultura-biegacza-dekalog-zachowan-na-biezni-lekkoatletycznej/
Miłego treningu :)
Jestem z was Dumny!!! Jednocześnie mam ogromną prośbę. Walczcie, gryźcie, kopcie o budowę pełnowymiarowej bieżni z prawdziwego zdarzenia. Na stadionie przy Krokusa spokojnie by się zmieściła. Pozdrawiam serdecznie ElAktywnych i w ogóle aktywnych. Zaraz wychodzę sobie pobiegać, w o połowę mniejszym Ełku na którejś z pełnowymiarowych bieżni tartanowych. Nie wiem jeszcze na której. U nas są dwie. W Elblągu powinny być cztery, ale i jedną 333 metrową podobno chciano zamknąć i zamiast bieżni buduje się tor.
Przy Krakusa....przepraszam.
Jaja sobie robisz? Krakusa oddana piłkarzykom z Concordii - takie rady miasta mamy
@Terefere - grunwaldzka mediaexprert kierownika tego sklepu nie zatrudniłbym do sortowania śmieci