UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jestem z was Dumny!!! Jednocześnie mam ogromną prośbę. Walczcie, gryźcie, kopcie o budowę pełnowymiarowej bieżni z prawdziwego zdarzenia. Na stadionie przy Krokusa spokojnie by się zmieściła. Pozdrawiam serdecznie ElAktywnych i w ogóle aktywnych. Zaraz wychodzę sobie pobiegać, w o połowę mniejszym Ełku na którejś z pełnowymiarowych bieżni tartanowych. Nie wiem jeszcze na której. U nas są dwie. W Elblągu powinny być cztery, ale i jedną 333 metrową podobno chciano zamknąć i zamiast bieżni buduje się tor.
Instruktor WOPR