UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Trenuje tam od ponad 3 lat dwa razy w tygodniu - zawsze późnym wieczorem i nie wyobrażam sobie aby jedyne takie miejsce w Elblągu zostało zamknięte!!! Przydało by się też aby osoby tam biegające - trenujące choć trochę znały zasady poruszania po bieżni!!! Oto kilka linków, polecam zapoznać się: https://biegambolubie.com.pl/7-zasad-zachowania-na-biezni-lekkoatletycznej-czyli-savoir-vivre-biegacza/ http://www.interrun.pl/poradniki/839-zasady-biegania-na-biezni-lekkoatletycznej https://www.magazynbieganie.pl/fotostory/6-zasad-jak-zachowac-sie-na-tartanie-czyli-biezniowy-savoir-vivre/2/ http://warszawskibiegacz.pl/kultura-biegacza-dekalog-zachowan-na-biezni-lekkoatletycznej/ Miłego treningu :)

Bo-Tak