Wybrany wątek opinii
Trenuje tam od ponad 3 lat dwa razy w tygodniu - zawsze późnym wieczorem i nie wyobrażam sobie aby jedyne takie miejsce w Elblągu zostało zamknięte!!! Przydało by się też aby osoby tam biegające - trenujące choć trochę znały zasady poruszania po bieżni!!! Oto kilka linków, polecam zapoznać się:
https://biegambolubie.com.pl/7-zasad-zachowania-na-biezni-lekkoatletycznej-czyli-savoir-vivre-biegacza/
http://www.interrun.pl/poradniki/839-zasady-biegania-na-biezni-lekkoatletycznej
https://www.magazynbieganie.pl/fotostory/6-zasad-jak-zachowac-sie-na-tartanie-czyli-biezniowy-savoir-vivre/2/
http://warszawskibiegacz.pl/kultura-biegacza-dekalog-zachowan-na-biezni-lekkoatletycznej/
Miłego treningu :)
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
O co ci chodzi
Do moderacji
Odpowiedz
0
1