Wybrany wątek opinii

Problem został rozwiązany. Głównym wrogiem został dyrektor Szczepański , prezydent Wróblewski rozwiązał problem. Czy nikt nie widzi jak jesteśmy manipulowani ?. Po co organizować te spotkanie skoro już problemu nie ma. Bo zapędy polityczne Tołwińskiego i pseudo prezesa El Aktywni Piśkiewicza są aż za nadto widoczne. Dyrektor Mos Bogu ducha winny , bo chciał dobrze dla zawodników, chciał pewne rzeczy ukrócić, a zrobiono z niego wroga publicznego nr. 1. Miasto to poparło , a potem się wypieło, robiąc z anty sportowego prezydenta bohatera . Boguś Tołwiński jeszcze nigdy tak aktywny nie był od momentu jak opuścił klub PO. A jego kolegę Piśkiewicza super sportowca , to w leginsach możecie zobaczyć tylko na zdjęciach lub w czasie kampanii wyborczej taki to jest pro sportowy i fit.
Bno (2020.02.21)
Hehehe dokladnie. dziwne to spptaknie wczoraj bylo. Tylko przeszkadzali. S e k t a
Yu (2020.02.22)
Powrót do komentarzy