Wybrany wątek opinii
Jestem z was Dumny!!! Jednocześnie mam ogromną prośbę. Walczcie, gryźcie, kopcie o budowę pełnowymiarowej bieżni z prawdziwego zdarzenia. Na stadionie przy Krokusa spokojnie by się zmieściła. Pozdrawiam serdecznie ElAktywnych i w ogóle aktywnych. Zaraz wychodzę sobie pobiegać, w o połowę mniejszym Ełku na którejś z pełnowymiarowych bieżni tartanowych. Nie wiem jeszcze na której. U nas są dwie. W Elblągu powinny być cztery, ale i jedną 333 metrową podobno chciano zamknąć i zamiast bieżni buduje się tor.
Do moderacji
Odpowiedz
9
2
Przy Krakusa....przepraszam.
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
Jaja sobie robisz? Krakusa oddana piłkarzykom z Concordii - takie rady miasta mamy
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
@Terefere - grunwaldzka mediaexprert kierownika tego sklepu nie zatrudniłbym do sortowania śmieci
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
@Terefere - Piłkarze, trenerzy oraz pracownicy Concordii nie robią problemu, gdy ktoś chcę skorzystać z bieżni wokół boiska. Dobre rozumieją idee sportu oraz popularyzację zdrowego trybu życia.
Do moderacji
Odpowiedz
4
1