Wybrany wątek opinii

Jestem z was Dumny!!! Jednocześnie mam ogromną prośbę. Walczcie, gryźcie, kopcie o budowę pełnowymiarowej bieżni z prawdziwego zdarzenia. Na stadionie przy Krokusa spokojnie by się zmieściła. Pozdrawiam serdecznie ElAktywnych i w ogóle aktywnych. Zaraz wychodzę sobie pobiegać, w o połowę mniejszym Ełku na którejś z pełnowymiarowych bieżni tartanowych. Nie wiem jeszcze na której. U nas są dwie. W Elblągu powinny być cztery, ale i jedną 333 metrową podobno chciano zamknąć i zamiast bieżni buduje się tor.
Instruktor WOPR (2020.02.22)
Przy Krakusa....przepraszam.
j.w. (2020.02.22)
Jaja sobie robisz? Krakusa oddana piłkarzykom z Concordii - takie rady miasta mamy
Terefere (2020.02.22)
@Terefere - grunwaldzka mediaexprert kierownika tego sklepu nie zatrudniłbym do sortowania śmieci
(2020.02.22)
@Terefere - Piłkarze, trenerzy oraz pracownicy Concordii nie robią problemu, gdy ktoś chcę skorzystać z bieżni wokół boiska. Dobre rozumieją idee sportu oraz popularyzację zdrowego trybu życia.
(2020.02.22)
Powrót do komentarzy