UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To jest właśnie DK22! Niebezpieczna, nieprzepisowa, beznadziejna! Jedziesz z roboty, a Ci jakiś pół-mózg jedzie na czołówkę. Ta trasa powinna być 4 pasmowa jak S7! Ale po co...GDDKiA 120 baniek wyda na prostowanie zakrętów i wtedy będzie kolejna prosta dla mistrzów kierownicy, żeby na czołówkę wyjeżdżać!

Gosc123

Anuluj