Wybrany wątek opinii
Kolejny kierowca z cyklu "jade szybko i bezpiecznie". Jak widac tym razem nie bylo bezpiecznie. Szkoda kierowcy ciezarowki. Szybkiego powrotu do zdrowia a sprawcy wypadku to juz sobie dodajcie sami.
Do moderacji
Odpowiedz
42
3
Jeździ szybko i bwzpiecznie... Od SIEDEMDZIESIĘCIU lat.
Do moderacji
Odpowiedz
3
2