Wybrany wątek opinii

Kolejny kierowca z cyklu "jade szybko i bezpiecznie". Jak widac tym razem nie bylo bezpiecznie. Szkoda kierowcy ciezarowki. Szybkiego powrotu do zdrowia a sprawcy wypadku to juz sobie dodajcie sami.
(2020.02.07)
Jeździ szybko i bwzpiecznie... Od SIEDEMDZIESIĘCIU lat.
(2020.02.07)
Powrót do komentarzy