UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Najgorzej to gwiezdna jak po mszy wskakuja pod kola.starsze osoby a nie mysla.sznur emerytow wskakujacych pod auta ludzie my moze jedziemy do pracy pozwolcie nam jechac to totalni glupcy nawet nie patrza czy cos jedzie.po prostu im sie nalezy.czy to madre?chyba nie. Troche empatii ludzie.niech 100 osob przejdzie ale caly kosciol puszczac to przesada.