Wybrany wątek opinii
Ul sopocka z tysiaclecia:kobieta wtargnela na przejscie telefon przy uchu nie spojrzala nawet.co za ignorancja.
Do moderacji
Odpowiedz
15
2
Jest bat na kierowców A dlaczego piesi są nietykalni mandatami idzie z telefonem nie spojrzy ani wlewo ani w prawo wpada pod samochód kierowca winien A pieszy jeszcze się odgraża kierowcy
Do moderacji
Odpowiedz
2
1