Wybrany wątek opinii

Ul sopocka z tysiaclecia:kobieta wtargnela na przejscie telefon przy uchu nie spojrzala nawet.co za ignorancja.
(2020.02.06)
Jest bat na kierowców A dlaczego piesi są nietykalni mandatami idzie z telefonem nie spojrzy ani wlewo ani w prawo wpada pod samochód kierowca winien A pieszy jeszcze się odgraża kierowcy
Zły (2020.02.07)
Powrót do komentarzy