A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
👍
@opus - 👍
Czemu wszyscy tak szczekacie ? ! KTO już zawiadomił prokuraturę ? NO KTO ?
A co na to radni którzy byli w służbach, czyż w normalnych warunkach nie jest to działanie na szkodę firmy. Myślę, że jeszcze inne bardziej poważne zarzuty można by było przedstawić.
Spacerując np. po ulicach Barcelony, kiedy dech zapierają zarówno budowle gotyckie, jak i te neoklasyczne Gaudiego, kiedy dochodzi do człowieka, że geniusz architektury, inżynier musiał studiować na początku XX wieku 10 lat (w tym matematykę, historię architektury i biologię organiczną), aby móc spróbować uzyskać uprawnienia budowlane…. to ręce opadają na naszych rodzimych "artystów inżynierii"XXI wieku. Brak podstawowych umiejętności, elementarnej wiedzy, o estetyce i geniuszu myśli twórczej nie wspominając nawet :-(Podobno mamy skok cywilizacyjny i edukacyjny… poważnie? Gdzie?
Bardzo śmieszne
Tu nie chodzi o PiS czy o po!!! Tu chodzi o dobrego menadżera!!! A wy wiecznie PiS, po, pis, po.
Panie Pawle odwaga i szacunek może ktoś w końcu zajmie się tym bałaganem ,mobbing pewnie że jest tam się ludzi nie traktuje poważnie ,wyzwiska i wulgaryzmy lecą w stronę pracowników .A p Dyrektor jest tego przykładem wstyd p Bugajny .
Audyt audyt- piszcie po ludzku potrzebna zwykła kontrola.
Może wyjdą w końcu wałki z programem funkcjonalno użytkowym i projektem