UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Spacerując np. po ulicach Barcelony, kiedy dech zapierają zarówno budowle gotyckie, jak i te neoklasyczne Gaudiego, kiedy dochodzi do człowieka, że geniusz architektury, inżynier musiał studiować na początku XX wieku 10 lat (w tym matematykę, historię architektury i biologię organiczną), aby móc spróbować uzyskać uprawnienia budowlane…. to ręce opadają na naszych rodzimych "artystów inżynierii"XXI wieku. Brak podstawowych umiejętności, elementarnej wiedzy, o estetyce i geniuszu myśli twórczej nie wspominając nawet :-(Podobno mamy skok cywilizacyjny i edukacyjny… poważnie? Gdzie?


Anuluj