UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Panie Pawle odwaga i szacunek może ktoś w końcu zajmie się tym bałaganem ,mobbing pewnie że jest tam się ludzi nie traktuje poważnie ,wyzwiska i wulgaryzmy lecą w stronę pracowników .A p Dyrektor jest tego przykładem wstyd p Bugajny .
Gość #&