UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Panie Pawle odwaga i szacunek może ktoś w końcu zajmie się tym bałaganem ,mobbing pewnie że jest tam się ludzi nie traktuje poważnie ,wyzwiska i wulgaryzmy lecą w stronę pracowników .A p Dyrektor jest tego przykładem wstyd p Bugajny .

Gość #&

Anuluj