A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
co na to wszechwiedzacy POwski populista jurek motorowka? czy zaszczyci nas felietonem pełnym nienawisci do PIS?
Suweren wstał z kolan i poszedł po flaszkę, jestem w UE i mam od pierwszego do pierwszego na flasz. .. …. .?
Ludzieńki! Przecież to zabawa jest. Jaki audyt? To po to by się coś działo! A ile ludzi wie, co to znaczy audyt? EEE to pewnie komuchy/ solidaruchy/ coś mieszają. Za wszelką cenę muszę zaistnieć! Bo wtedy mam szansę u Lodzi!!!
PO PIS UE MOSIR UM... I inne zbiorowiska sfermentowanego guana, zbędne te skróty w poszukiwaniu winnych. Nie ma co się przekomarzać. Maszyna ruszyła. Stanie się z tymi obiektami to, do czego dążą ich "opiekunowie" . Karma już zaciera ręce na tych co się nachapałi zawczasu. Niebawem ze strachu przed konsekwencjami, ich gacie pokryją się g... nianym nagarem. Nie ma co się unosić w gniewie. Czekamy na nieuniknioną tragiczną awarię jednego (lub więcej) z owych obiektów. One są już w stanie zaawansowanego rozkładu. Czas rozstrzygnie tą waśń.
PS. Kiss my... you now what ????
PIS'owcy, PO'wcy i reszta, niewiele się nauczyli w ciągu trzech lat podstawówki. A ty GOŚCIU ile lat w podstawówce byłeś? Pewnie z 15! Boś taki mądry