A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
A co na to radny Misan
A co na to wykonawca
A co na to projektant
A co na to wice i dyr departamentu
To ten pan był doradcą w czasie budowy i dopiero teraz zauważa błędy?
Za sportowe inwestycje w tym lodowisko, basen, tor, trybuny dla VIP na Olimpii odpowiada od lat ten sam człowiek. I żaden prezydent na to nie poradził.
@Obywatel - Czy radni sprawdzą kto zajumał starą rolbę spalinową z krytego lodowiska. Przed otwarciem toru
Jaki audyt z Urzędu? Jeżeli wszyscy godzą się na kiepski projekt, a potem na marne wykonawstwo, a potem na kierownika "po znajomości"To totem trzeba kryć nieudolność wszystkich w tym łańcuszku cwaniactwa i bezradności. Mądry audyt to wskazie, że urząd toleruje nieudaczników. Ale to właśnie jest Elbląg. Taki mamy klimat
👍
👍