95
03.02.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
A co na to radny Misan
(2020.02.03)

info

5  
  1
A co na to wykonawca
(2020.02.03)

info

7  
  1
A co na to projektant
(2020.02.03)
A co na to wice i dyr departamentu
(2020.02.03)

info

6  
  1
To ten pan był doradcą w czasie budowy i dopiero teraz zauważa błędy?
mm263 (2020.02.03)
Za sportowe inwestycje w tym lodowisko, basen, tor, trybuny dla VIP na Olimpii odpowiada od lat ten sam człowiek. I żaden prezydent na to nie poradził.
Bolek 77 (2020.02.03)

info

7  
  0
@Obywatel - Czy radni sprawdzą kto zajumał starą rolbę spalinową z krytego lodowiska. Przed otwarciem toru
oraner (2020.02.03)
Jaki audyt z Urzędu? Jeżeli wszyscy godzą się na kiepski projekt, a potem na marne wykonawstwo, a potem na kierownika "po znajomości"To totem trzeba kryć nieudolność wszystkich w tym łańcuszku cwaniactwa i bezradności. Mądry audyt to wskazie, że urząd toleruje nieudaczników. Ale to właśnie jest Elbląg. Taki mamy klimat
morder (2020.02.03)

info

9  
  0
👍
(2020.02.03)
👍
(2020.02.03)