UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Panie Pawle odwaga i szacunek może ktoś w końcu zajmie się tym bałaganem ,mobbing pewnie że jest tam się ludzi nie traktuje poważnie ,wyzwiska i wulgaryzmy lecą w stronę pracowników .A p Dyrektor jest tego przykładem wstyd p Bugajny .

Gość #&