Wybrany wątek opinii

Może trochę z innej beczki zobaczcie jaki jest tro pęknięcia na nim jak się jeździ jak woda stoi po deszczu i to od nowości on też nie powinien zostać odebrany ale stało się tak bo szły wybory nawet dali starą rolbe na nowy duży otwarty obiekt gdzie wiecznie się psuje a to podobno już kolejna same złomy. Gdzie są topielniki za które poszło około 150 tys zł gdzie te pieniądze jeszcze trochę i tor będzie wyglądać jak most na starówce najlepiej pieniądze pod stołem rozpisać i cichosza polityczny obiekt a raczej jego rządzący nim
Obywatel (2020.02.03)
@Obywatel - Czy radni sprawdzą kto zajumał starą rolbę spalinową z krytego lodowiska. Przed otwarciem toru
oraner (2020.02.03)
Powrót do komentarzy