95
03.02.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
A kto Go ściągnął do Elbląga? Czy to nie "dyrektor z zawodu dyrektor"? I dlaczego te "drogi"się im rozjechały? Pytań jest więcej. Czy do tych spraw związanych z infrastrukturą sportowa i jej niedomaganiami oraz z nie najlepszym zarządzaniem odniesie się pan Wróblewski?
(2020.02.03)

info

23  
  3
Napiszcie może, co faktycznie zrobił PIS przez te lata swojej "działalności"(nie co obiecał), podpowiem - NIC nie zrobił!
(2020.02.03)
Audyt prawdziwy pitrzeby jest wszędzie poczynajac od inwestycji, oświaty i u m bo kiedys i tak sprawy zamiatane pod dywan i zostawione nastepcom wyplnał jak gôwn ..... na wierzch
(2020.02.03)
Ciekawe kak wyglądają naprawdę finanse miasta? Czy tu tez syf?
(2020.02.03)

info

15  
  0
@Tulejowanie . - a gdzie radny nieporadny Tomczyński? Obiecał obniżenie diet radnym i co dalej? Jak go zobacze na mieście to splune mu pod nogi pinokiowi
(2020.02.03)
Jak dlugo nie bedzie dobrego naglosnienia i duzej czytelnej tablicy elektronicznej. Mamy dwa baseny i dziadostwo wstyd przed przujezdnymi co tu pływają na zawodach i kibicami.
(2020.02.03)

info

20  
  0
Basen budował elzambud więc nic dziwnego że usterka za usterka ,wszystko co ta firma pod nadzorem pseldo dyrektorka Urbańskiego i niby pana prezesa borsukiewicza buduje to bubel na bublu
Podatnik tego miasta (2020.02.03)

info

17  
  2
"Audyt prawdziwy pitrzeby jest"- Skąd Was biorą? Błędy, takie walicie, jak byście trzy klasy podstawówki skończyli z trudem. Nie wstyd tak pisać, czy tak piszą pisowi patrioci i to u Was honor?
(2020.02.03)
Griluj Głower dalej. Bo ja toleruję audyty, a nie nie audyty. He, he.
(2020.02.03)

info

9  
  2
W pełni mogę zgodzić się z piszącym artykuł ze CRW to wielki bubel
Gosc (2020.02.03)

info

19  
  2