UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

łuskarkka do lodu przy saunach nie dziala juz od lat. Dziwne ze kierownik harcerz udaje ze problemu nie ma. Obiekt budowała firma elzambud. Jak widac jakosc ich prac to kicz i tandeta. pewnie oszczedzali na materialach jak to przystalo na januszy biznesu elblaksiego.

opus